vezette: Vámos L.

gólsz.: Szakály D.  2 (’26, ’60), Pusker Z. 2 (’73, ’89)

Söpte SE: Németh L. – Varga A., Kovács Zs., Pereszteghy A., Kiss B. – Pusker Z., Kovács E., Udvardi L. (Szakács N.), Dejcsics Gy.(Tóth P.)- Szakály D., Varga P.(Molnár Cs.)

Felsőcsatár: Gerencsér Gy.- Csoknyai T.(Krancz K.).,Kopácsi G., Németh V.(Kiss M.),Tóth K.-Böhm Á., Sásdi I., Schmalzl G, Tieber J. – Vidéki Cs., Osztrosits Á

A felsőcsatári csapat sportszerűen hozzájárult a helyszín cseréhez, így a söptei búcsú ünnepén hazai pályán győzelemben bízva vártuk a mérkőzést. Múlt heti csapatunkhoz képest Dejcsics Gyuri, Szakács Norbi mellett Molnár Csaba is játékra jelentkezett, ezáltal gyakorlatilag hiányzó nélkül játszhattunk a tabella alsó régiójában tanyázó csatáriak ellen.

A vendégek kezdték jobban a mérkőzést ez első negyedórában kétszer is veszélyeztették Németh Lajos kapuját, álmosan, nehezen szőttük a támadásokat. A 26. percben Pusker Zoli kiugratásánál Szakály Dani lefutotta védőjét, a kapust is kicselezve helyezett a hálóba (1-0). A félidő végéig enyhe mezőnyfölényben játszottunk, a vendégek gyakorlatilag minden pozícióból jó felépítésű csatáriakat keresték, jellemzően sikertelenül. A második félidő 60. percében Szakály Dani ismét jó helyen volt, ezúttal a kapusról kipattanó labdát pofozta  a hálóba (2-0). A vendégek ezzel fel is adták a mérkőzést, 73. percben Pusker Zoli először egy remek kiugratást passzolt a hálóba, majd a 89. percben Szakács Norbi mesteri passzát is értékesítette. Összességében sportszerű, nem túl magas színvonalú mérkőzésen magabiztos győzelmet arattunk, a kapura veszélytelen felsőcsatári együttes ellen. Csapatunkból minden játékos dicséretet érdemel.

Szakály Dániel

Szakály Dani (elöl) immár 13 gólos

U21

Söpte SE – Felsőcsatári KSK 3-1 (1-0)

gólsz.: Komláti Zs. 2 (’31,’79), Tóth M.(’55) ill. Horváth L.(’74)

Söpte SE: Kálmán R. – Légler Sz, Légler B., Takács Á., Takács K.- Horváth L.(Lipics B.), Komláti Zs., Braunstein Á (Boros D.), Porpáczy M.- Tóth M. (Gáspár F.), Pergel P.

Felsőcsatári KSK: Kossuth- Lóczi, Németh, Csák, László B. – Takács, Horváth, Cobzaru (Kovács), László G.- Sipos (Vörös), Kiss

Csapatunkból Sándor Dani , Kiss József , Farkas Csabi és Polgár Péter is hiányzott, ettől függetlenül a sereghajtó csatári együttes ellen csakis a három pont volt elfogadható eredmény. A mérkőzést végig támadva magabiztos győzelmet arattunk a jól küzdő felsőcsatári együttes ellen, ezzel folytatva jó sorozatunkat. Együttesünkből mindenki jó teljesítményt nyújtott.