Söpte, 50 néző

vezette: Újházi

Söpte Se: Sándor – Kiss, Pereszteghy, Kovács E., Varga A – Udvardi, Pusker (Kiss J.),Takács K.(Tóth M.),Tóth P.- Molnár Cs.(Komláti Zs.),Varga P.

Szentgotthárd: Fábián- Horváth, Herczeg,Kovács,Düh -Csákvári,Kovács,Polly,Muszka-Pető,Sütő

A szerda délutáni időpont miatt, mind a hazaiak, mind a vendégek tartalékos összeállításban léptek pályára. Az első félórában kiegyenlített játék folyt a pályán, a kapusoknak nem volt dolguk. A 33.percben a játékvezető felülbírálta partjelzőjét és kirúgás helyett szögletet ítélt, amelyből Horváth a hazaiak hálójába bólintott. Válaszként Kovács Erik bombáját védte Fábián. A félidő végén egy hazai védelmi megingást használt ki Düh, ezzel megnyugtató kétgólos előnyre tett szert a megyei egyes csapat. A második félidő 57.percében egy kiugratást követően Varga Péter talált a vendégek kapujába (1-2). ezzel felcsillant a remény a hazaiak számára. Űzték, hajtották erősebb riválisukat és a 67 . percben Kovács Erik hatalmas góljával teljesen megérdemelten egyenlítettek (2-2). A 79.percben egy hazai védelmi rövidzárlat után Muszka ismét előnyhöz juttatta a szentgotthárdi csapatot (2-3). A 85.percben Kovács Erik ugrott ki és védője teljesen egyértelműen buktatta. Csak a vak nem látta, illetve Újházi játékvezető a teljesen egyértelmű tizenegyest, ezzel teljesen felpaprikázta az addig sportszerű találkozót. Az utolsó percekben a hazaiak mindent megtettek az egyenlítésért, ezúttal azonban nem volt szerencséjük. A söptei együttes gratulál és sok sikert kíván a szentgotthárdi csapatnak.