Tápláni pontszerzés

A szemerkélő esőben jól előkészített pályán a hazaiak kezdték aktívabban a mérkőzést

Táplánszentkereszti Fc – Söpte SE 1-1 (0-0)
gólszerző: Gergácz R. (’86) ill. Dejcsics (’46)

Táplánszentkereszti Fc: HORVÁTH BALÁZS – Németh (Kölkedi D.),GERGÁCZ,KÖLKEDI B.,    Tamás,Preiczer,Pogácsás,Pék,Máté,Vertetics,Maczek(Bakucz)
Söpte SE: Németh – KISS B., NYUL, Varga – PERESZTEGHY, Udvardy (Kovács I.), Kovács E.,Dejcsics Gy. – Szakács, Horváth Sz.,Molnár Cs.

A szemerkélő esőben jól előkészített pályán a hazaiak kezdték aktívabban a mérkőzést, de komoly lehetőséget nem sikerült kialakítaniuk. Az első félidő közepétől a söptei együttes fokozatosan vette át a mérkőzés irányítását, de vagy Horváth kapus volt résen, vagy a keresztléc mentett.
A második félidő első percében Horváth Szilárd remek kiugratását Dejcsics váltotta gólra (0-1). Ezt követően a hazaiak próbáltak ritmust váltani, de a kinyílt védelmük mellett a veszélyes akciókat vezető söptei együttes újabb kapufákat és ziccereket hibázott. Ahogy lenni szokott a kihagyott lehetőségek megbosszulták magukat, a hajrában egy távoli beívelést követően Gergácz helyezett a kapuba (1-1).
A szikrázóan kemény összecsapáson a vendégek közelebb álltak a győzelemhez.
IFI.: Táplánszentkereszti Fc – Söpte SE 1-3