Döntetlen az első hazai bajnokin

Vasárnap a Lukácsháza volt az ellenfelünk, aki a bajnokság első fordulójában kiütötte a jó erőkből álló Táplán SE együttesét (5-1). Csapatunkban Kiss Bálint munkahelyi elfoglaltság miatt, Horváth Szilárd pedig sérülés miatt nem állt Palkovics edző rendelkezésre. A találkozó tapogatozó játékkal kezdődött, majd váratlanul Szalai fejes góljával megszerezte a vezetést a vendég lukácsházi együttes. A hazaiak ezt követően az első félidő végéig két komoly helyzetet is elpuskáztak, míg a lukácsházi csapat kontrái nagyon veszélyesek voltak. A második félidő első harminc percében a Lukácsháza eldönthette volna a mérkőzést több alkalommal is ziccerben hibáztak, vagy a nagyszerű formában védő Németh hárított. A 75. percben Komálovics felesleges durvasága miatt tíz főre fogyatkozott a vendég együttes. Ezt a hazaiak kihasználták, és Molnár Cs. egy lepattanó labdát Mihácsi kapujába helyezte. Remek játékvezetés mellett szerencsével sem hadilábon állva újabb pontot szereztünk. Két forduló után két ponttal a tabella 11.helyén foglalunk helyet.  Ifjúsági csapatunk 9-1-es vereséget szenvedett. Hajrá Söpte!

gólszerzőnk : Molnár Csaba